Detaylı/Hızlı Arama
Giriş Sayfası Yap / Sık Kullanılanlara Ekle
 
Ana Sayfa
 
 
 
 
 
 
Sağlık Ansiklopedisi
 
 
 
 
 
Soru & Cevap Arşivi
 
 
 
 
 
Doktorumuza Sorun
 
 
 
 
 
Tıbbi Dosyalar
 
 
 
 
 
Hesaplayıcılar
 
 
 
 
 
Hastaneler
 
 
 
 
 
 
Nöbetçi Eczane
 
 
 
 
 
 
Kan Merkezleri
 
 
 
 
 
 
Site İçi Arama
 
 
 
 
 
 
İletişim
 
 
 
 
 
 


---------------
 
HEKİMONLİNE-XMLXML servisi için Lütfen Tıklayın


Bu Ben miyim?

Artık aynaya bakmak daha güzel

atv'de yayınlanan "Bambaşka Biri" programına katılan ve bir dizi estetik ameliyat geçiren Sevgi Gülşahin ve Neşe Aydın, günlük yaşantılarına döndü. Artık aynaya baktıklarında moral bulduklarını söyleyen Gülşahin ve Aydın, "Kendimizi bambaşka biri gibi hissediyoruz" diyor

Türkiye'nin en çok izlenen televizyon kanalı atv'de tüm heyecanıyla devam eden "Bambaşka Biri" programının ilk talihlileri yeni yüzleriyle günlük yaşantılarına döndü. Dış görünüşlerinden mutsuz olan Sevgi Gülşahin ve Neşe Aydın, geçirdikleri bir dizi estetik ameliyattan sonra kavuştukları yeni görünümlerinden oldukça memnun.
Bir ay boyunca ailelerinden ayrı kalan ikili, artık kendine daha çok güveniyor ve daha rahat fotoğraf çektiriyor. Ne ameliyata girerken, ne de eve döndükten sonra herhangi bir pişmanlık yaşamadıklarını söyleyen Sevgi Gülşahin ve Neşe Aydın, "Artık biz de güzeliz, keşke herkes bizim kadar şanslı olsa" diyor. Programa başvuran 3 bin kişi arasından seçilen 26 yaşındaki Sevgi Gülşahin, bunun hayatının fırsatı olduğunu söylüyor. Uzun süredir burnundan estetik ameliyat olmak istediğini, ancak maddi imkânsızlıklar nedeniyle bu hayalini gerçekleştiremediğini belirten Gülşahin, "Yüzüme göre çok iri ve kemikli bir burnum vardı" diyor. Uzman doktorlar Gülşahin'in özellikle de ergenlik döneminde kendisine sorun yaşatan burnuna estetik ameliyat yaptı. Gülşahin, şimdi çok güzel bir burna sahip. Bunun yanı sıra, Gülşahin'in yanaklarına yağ enjeksiyonu uygulanırken, dudaklarına ve kaşlarına da geçici botox yapıldı. Burnuna estetik ameliyat yaptırmanın en büyük hayallerinden biri olduğunu söyleyen Gülşahin, artık kendine daha çok güvendiğini belirtiyor. Gülşahin, "Bir aylık bir ayrılıktan sonra evime döndüm. Aileme ve arkadaşlarıma kavuştum. Ama artık bir ay önceki Sevgi değilim. Daha rahat dolaşıyorum, daha rahat aynaya bakıyorum. Her şeyden de önemlisi; artık profilden fotoğraf çektirebiliyorum. Hiç pişman değilim, eski yüzümü unuttum bile" diyor.

HEDEFİ STİLİSTLİK
Sevgi Gülşahin, ticaret lisesi mezunu ve şu an Bankacılık - Sigortacılık Açıköğretim öğrencisi. Liseden mezun olduktan sonra televizyon dizilerinde kostüm asistanı olarak çalışan Gülşahin'in hedefi, stilistlik kurslarına gitmek ve kendi tasarımlarını yaratmak. Gülşahin, "Yarışmaya ünlü olmak için katılmadım. Bu yönde bir beklentim yok. Yaşadığım hayattan ve çevreden ayrılmak istemiyorum. Ama dışarıda gezerken insanların beni tanıması, yanıma gelip konuşması çok hoşuma gidiyor" diyor. Sevgi Gülşahin'i annesi Hüsniye Gülşahin de kızının yeni halini çok beğendiğini söylüyor. Hüsniye Gülşahin, "Kızımın mutlu olması, kendine güvenmesi beni daha çok mutlu ediyor. Yıllardır maddi imkansızlıklar nedeniyle kızımı ameliyat ettiremiyordum. Bu bizim için fırsat oldu. Para biriktirip diğer kızıma da burun estetiği yaptıracağım" diye konuşuyor.
| Bu hafta 1 kez okundu
| Arkadaşına Gönder | Sayfayı Yazdır | <<< Geri Dön
 
BÖLÜMLER Doktora Sor | Sağlık Ansiklopedisi | Soru-Cevap Arşivi | Downloads | Site içi Arama | Ana Sayfa